fbpx

Eco Farm Pro Vizyonu

ECO FARM, bilgi ve teknolojiyi gelişen dünya tarımına aktararak kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak amacıyla uzman Ar-Ge mühendisleri ile geliştirilmiştir. Firmamız toprakların ve bitkilerin vazgeçilmezi olan Organik Gübre alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren çiftçi odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim anlayışı ve sorumluluk duygusu ile hareket etmiştir.

Hedefimiz, artan dünya nüfusu karşısında verimliliği azalan topraklara Organik çözümler üreterek dünyanın verimliliğini korumasına yardımcı olmaktır.

Politikamız

  • Müşteri beklenti ve memnuniyeti doğrultusunda sürekli iyileştirme ve geliştirme yaparak, tesisin ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirmek ve bunları tesislerimizle buluşturmak.
  • Organik gübremiz; Ekolojik sistemdeki hatalı ve yanlış uygulamalar sonucunda kaybolan doğal dengeyi yeniden kazanmayı hedefleyen, insana ve çevreye duyarlı üretim sistemlerini içeren üretim tesislerimizde üretim yapmaktayız.

Biz geliştiriciyiz

  • In these challenging times, it is imperative that we take action to build a more resilient agriculture industry. As producers have to increase food production and also deal with the effects of climate change, they are demanding new ways to solve their problems.
  • Şirketimiz, tarımsal verimliliği sürdürülebilir bir şekilde artırmaya kararlıdır. Üreticileri ihtiyaç duydukları ürünle buluşturduk. Dinliyoruz ve geliştiriyoruz.
Shopping Cart