fbpx

Hakkımızda

green leaf

Biz kimiz ?

Eco Farm, katı büyükbaş hayvan gübresi yıllık 36.000 ton katı gübre üretim kapasitesine sahip tesisimizde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda yıllık 3.600.000 litre kapasiteye sahip sıvı gübre üretimi de yapmaktayız. Eco Farm olarak üretim süreçlerimizi yönlendirmemize yardımcı olan çalışma onay belgeleri, marka tescilleri, lisanslar ve organik sertifikalara sahiptir. Bu sayede üretim faaliyetlerimize kesintisiz olarak devam ediyoruz.

a hand collecting a quality fertilizer

Eco Farm’ın uzman AR-GE mühendisleriyle geliştirilen çözümler sayesinde, gelişmekte olan dünya tarımına bilgi ve teknoloji aktarımı yaparak sağlıklı ürün üretimine katkı sağlıyoruz. Çiftçi odaklı yönetim anlayışımızla verimliliği artırma hedefiyle organik gübrelerin bitki besin içeriğini iyileştirmeye önem veriyoruz. Eco Farm, artan dünya nüfusuna rağmen azalan toprak verimliliğine organik çözümler sunarak dünya tarımının sürdürülebilirliğine destek olmaktadır. Çevreci çiftliklerimizdeki en üstün kalitedeki hayvan atıklarını özenle seçip alıyor, titiz bir işleme sürecinden geçirerek elde ettiğimiz %100 organik katı ve sıvı gübrelerimizi bitkilerimizin ihtiyaçlarıyla buluşturuyoruz. Bu gübreler, sürdürülebilir bir döngü içinde ekolojik dengeyi koruyarak toprağın doğal besin içeriğini zenginleştirirken, aynı zamanda bitkilerin büyümesini ve sağlığını desteklemek üzere özenle tasarlanmıştır.

Konumlar
2
Küratörlü Ürünler
2
Ürün kategorileri
2

İşimiz Hakkında

ISO 9001 logo

Sertifikalı Ürünler ISO 9001​

ISO 9001, kuruluşların müşteri memnuniyetini artırmasına ve sürdürülebilir başarıya ulaşmasına yardımcı olan bir kalite yönetim sistemleri standardıdır.​

ISO 14001 logo

Sertifikalı Ürünler ISO 14001

ISO 14001, kuruluşların çevresel etkilerini azaltmalarına ve sürdürülebilirliğe ulaşmalarına yardımcı olan bir çevre yönetim sistemleri standardıdır.

5/5
Bahçemde Eco Farm'nın organik gübrelerini kullanarak harika sonuçlar aldım. Kullanımı kolay ve bitkilerimin genel sağlığını ve büyümesini iyileştirdiler. Çiçeklerde ve sebzelerde bir artış fark ettim ve bitkiler zararlılara ve hastalıklara karşı daha dirençli görünüyor. Şiddetle tavsiye edilir!)
girl avatar
Amina Muhammed

Çeşitli Kaliteli Organik Ürünlerle Anlaşma Yapıyoruz!

Sustainable organic agriculture

Head office, Balabanağa, büyük reşitpaşa cd.No:12
Istanbul / Fatih 34134

info@ecofarmpro.com
444 0 414

Tüm hakları saklıdır© 2023 | incebit

ödeme vasıtaları

iyzico ile Öde logo
mastercard logo
visa logo
troy logo
Shopping Cart