fbpx

ecofarmpro

sıkca sorulan

Eco Farm’ın uzman AR-GE mühendisleriyle geliştirilen çözümler sayesinde, gelişmekte olan dünya tarımına bilgi ve teknoloji aktarımı yaparak sağlıklı ürün üretimine katkı sağlıyoruz

Eco Farm, organik tarım için birçok farklı gübre türü sunmaktadır. Eco Farm gübreleri arasında Eco Farm granül yapıda büyükbaş hayvan gübresi, Eco Farm aminoasit , Eco Farm deniz yosunu , Eco Farm humik asit ve Eco Farm azotlu gübre bulunmaktadır .Ayrıca, Eco Farm organik tarıma yol göstermektedir.

Evet, Eco Farm’ın tüm gübreleri organiktir, çevre için güvenlir olmakta kalmayıp toprakları besleyen, toprakların yapısını düzelten içeriklere sahiptir.

Uygulama yöntemi, kullandığınız gübre türüne ve gübrelediğiniz bitkilere bağlıdır. Eco Farm, ürünleri hakkında ayrıntılı talimatlar sağlar ve web sitelerinde ayrıca, uygun uygulama miktarını ve zamanlamasını belirlemenize yardımcı olacak kaynaklar bulunur. 

Evet, Eco Farm belirli toprak ve bitki ihtiyaçlarını karşılamak için özel gübre karışımları oluşturur. Ayrıca bahçe bitkileri ve tarla bitkilileri gibi belirli mahsuller için özel formüllü gübreler sunarlar. 

Eco Farm ile web sitelerinden veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleri veya genel olarak bitki besleme ilgili sorularınızı yanıtlayabilecek bilgili bir müşteri hizmetleri ekibine sahipler.

Evet, Eco Farm’ın gübrelerinin her bitki için uygundur. Ancak, talimatları dikkatli bir şekilde takip ettiğinizden emin olun ve uygulama oranlarını daha küçük alanlar için buna göre ayarlayın.

Eco Farm’ın ürünleri, web siteleri ve çeşitli çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla edinilebilir. Ayrıca Ürünlerimizi trendyol ve hepsiburada üzerinden de satın alabilirsiniz.

Evet, Eco Farm zaman zaman ürünlerinde indirim ve promosyonlar sunmaktadır. Herhangi bir fırsattan haberdar olmak için e-posta bültenlerine kaydolduğunuzdan ve onları sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun.

Eco Farm’ın ürünleri için 30 günlük iade politikası vardır. Satın alma işleminizden memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme veya değişim için iade edebilirsiniz.

İlk Alışverişinizde %25 İndirim Kazanın!

Sustainable organic agriculture

Head office, Balabanağa, büyük reşitpaşa cd.No:12
Istanbul / Fatih 34134

info@ecofarmpro.com
444 0 414

Shopping Cart